.

O nás :

Jsme vaši sousedé. Potkáváte nás na ulici, v obchodě, ve školce či ve škole, na procházkách kolem řeky, v ranní šalině cestou do práce… Chceme přispět k tomu, aby byl kulturní a společenský život v Maloměřicích a Obřanech pestřejší. Chceme vytvářet prostor pro sousedská setkání, realizovat akce pro děti i celé rodiny, navazovat na místní tradice, oživovat komunitu. Zjistili jsme, že máme spoustu nápadů, které bychom rádi realizovali jako větší i menší jednorázové akce. Chtěli bychom, aby v Maloměřicích a Obřanech bylo kam vyrazit nejen za přírodou, ale i za kulturou a volnočasovými aktivitami. Čím víc nás na to bude, tím větší je šance, že naše městská část skutečně ožije. Zapojte se, sledujte náš web a naše FB stránky, přijďte na akce, které organizujeme, diskutujte s námi, co vám tady chybí, co se vám líbí, co se vám nelíbí. Budeme rádi za jakoukoliv zpětnou vazbu, abychom dělali věci, které podpoří místní komunitu. Děkujeme za vaši podporu a budeme se na vás těšit.

váš OBRspolek

Proč to děláme?

Prostě to tak jednoho dne přišlo a řekli jsme si, že založíme spolek. Vymýšlíme akce pro děti, pro sousedy, tak proč to nerozjet trochu ve větším. Jestli se nám to podaří nebo ne? Snahy, úsilí i energie máme hodně, nicméně co se nám všechno povede nebo naopak ne úplně vydaří, záleží z velké části i na vás. Byli bychom moc rádi, kdyby se v naší městské části, Brno-Maloměřice a Obřany, stále něco dělo, abychom měli kam vyrážet za kulturou, abychom si uchovávali naše tradice, abychom se měli kde a proč setkávat a bavit se. Čím víc nás na to bude, tím větší je šance, že tomu tak bude. Sledujte náš web a naše FB stránky, choďte na naše akce, diskutujte s námi, co vám tady chybí, co se vám líbí, co se vám nelíbí. Budeme rádi za jakoukoliv zpětnou vazbu, která nás v našem snažení zase posune někam dál, tím správným směrem, abychom dělali správné věci pro místní komunitu. Děkujeme za vaši podporu a budeme se na vás těšit.

váš OBRspolek