Zapojíte se?

 

Vše co děláme, děláme dobrovolně, a naší odměnou je dobře odvedená práce a vydařená akce. Za vším, co se uděje pod hlavičkou OBRspolku, stojí spousta dobrovolníků a členů spolku, kteří to všechno zkrátka dělat chtějí a baví je to.

Jak se můžete zapojit vy?

 

Finanční příspěvek

Snažíme se, co to jde, uskutečnit akci alespoň s tím, že nás to nestojí kromě práce nic. Jakýkoliv, i malý, finanční příspěvek je pro nás velká pomoc pro uskutečnění našich dalších plánů. Pokud nás chcete touto cestou podpořit, budeme velmi rádi. Číslo našeho účtu u FIO banky je: 2101117653/2010.

Samozřejmostí je vystavení potvrzení o převzetí daru nebo darovací smlouvy.

 

Materiální podpora

Uvítáme podporu formou poskytnutí materiálu a služeb při realizaci našich akcí. Zapůjčení (technika, vybavení apod.) či darování (reklamní předměty, cukrovinky apod.) různých věcí nebo nabídka služeb zdarma či za výhodnou cenu (tisk propagačních materiálů, pronájem, kulturní aktivity apod.) je pro nás velkou pomocí. Neváhejte se nám ozvat a domluvíme se. Co vám za to můžeme nabídnout? Minimálně to, že vám uděláme dobrou reklamu a o vás a vašich šlechetných činech budou vědět všichni široko daleko.

 

Spolupráce s námi

Pokud vás oslovuje naše myšlenka a rádi byste se podíleli na našich aktivitách, neváhejte a ozvěte se nám. Bude nám potěšením s vámi spolupracovat.